• Przedstawiamy prezentację dotyczącą „Działań podejmowanych przez Zarząd Województwa w celu przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 – wspartych środkami z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020”

    

    

   Czytaj dalej...
  •  

    

   Udostępniamy Państwu projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia  kryteriów wyboru projektów dla Działania 6.1 Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną, Poddziałania 6.1.1 Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną, schemat: Zapobieganie i zwalczanie „COVID-19” – tryb nadzwyczajny, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

    

    

   Czytaj dalej...
  • Nowy Płatnik – nie czekaj

   Dodano : 07.03.2019

   Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

   Czytaj dalej...

  Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego