• Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy wraz z „Pracodawcami Pomorza i Kujaw” Związkiem Pracodawców uprzejmie zaprasza na seminarium informacyjne z Izbą Skarbową w Bydgoszczy skierowane do przedstawicieli Cechów i przedsiębiorców.

    

   Czytaj dalej...
  • Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zaprasza na Karnawałowy Bal Rzemieślnika, który odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2016 r. o godz. 20.00 w Auli Izby.

   Czytaj dalej...
  • W dniu 8 grudnia 2015 r. (wtorek) Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje FORUM INNOWACJI You can do it, które odbędzie się w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Uczestnikami Forum będą także doktoranci UMK w Toruniu, UTP w Bydgoszczy oraz UKW w Bydgoszczy.

   Forum jest okazją do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i czerpania pomysłów na współpracę z młodymi, kreatywnymi naukowcami z regionu.

   Zaproszenie i program wydarzenia znajdują się poniżej, a więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.foruminnowacji.kujawsko-pomorskie.pl.

    

   Czytaj dalej...

  Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego