• WSPÓLNY GŁOS PRZEDSIĘBIORCÓW ZNÓW SŁYSZALNY16 kwietnia 2012 roku - podpisanie deklaracji w sprawie powołania Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego...
 • RAZEM DLA DOBRA I ROZWOJU GOSPODARCZEGO WOJEWÓDZTWA23 maja 2012 roku podpisanie Listu Intencyjnego w sprawie współpracy na rzecz rozwoju gospodarczego regionu...
 • Serdecznie zapraszamy na bezpłatne śniadanie biznesowe, które odbędzie się 24 listopada w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.

  Liderzy firm technologicznych podzielą się swoim doświadczeniem jak zapanować nad procesami w firmie.

   

  Czytaj dalej...
 • Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zaprasza mikro i małych przedsiębiorców z Województwa Kujawsko-Pomorskiego do skorzystania z doradztwa, które ma na calu opracowanie tzw. Planów Rozwojowych Państwa firmy.

  Zaproszenie jest kierowane do podmiotów, które obecnie nie posiadają planów czy strategii rozwoju.

  Czytaj dalej...
 • Pracodawcy Pomorza i Kujaw  serdecznie zapraszają przedsiębiorców do udziału w konkursie ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016”. Celem konkursu jest promocja pracodawców działających w regionie kujawsko-pomorskim, rozwijających swoje przedsiębiorstwa w oparciu o wysokie kompetencje i  stabilne relacje z pracownikami firm, kierujących się zasadami fair play wobec partnerów gospodarczych i społecznych oraz osiągających sukcesy w gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach.

  Czytaj dalej...

Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego