• Działania podejmowane przez Zarząd Województwa w celu przeciwdziałania i zwalczania COVID-19
 • Zmiana do Uchwały obiegowej w sprawie zatwierdzenia kryteriów wyboru projektów dla Działania 6.1
 • Zatwierdzona Uchwała w sprawie zatwierdzenia kryteriów wyboru projektów dla Działania 6.1
 •  

  Bydgoska Fundacja „Wiatrak” bierze udział w próbie pobicia rekordu Guinnessa w układaniu ciągu monet jednozłotowych, zbierając jednocześnie środki na rozwój działalności edukacyjnej, kulturalnej i pomocowej w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II.

  W kampanii bierze udział 30 organizacji z całej Polski, które do końca maja muszą wspólnie uzbierać blisko 76 km złotówek.

  Czytaj dalej...
 • Uprzejmie informujemy, że Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko-Pomorskiego wystąpił do Marszałka województwa, Pana Piotra Całbeckiego z prośbą o udostępnienie nowozatwierdzonego niedawno dokumentu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

  Czytaj dalej...
 • Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu oraz firma One Sport + zapraszają na spotkanie pt. „Marketing Sportowy – dlaczego warto promować się poprzez sport?”, które odbędzie się na 29 stycznia o godz. 16.30 na Motoarenie w Toruniu.

  Wszelkie szczegóły dotyczące spotkania znajdują się poniżej.

  Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 27 stycznia telefonicznie: 56 658 62 90 lub mailowo: biuro@iph.torun.pl

  Czytaj dalej...

Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego