15.11.2016 - Zaproszenie do udziału w konkursie ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016”

Dodano : 15.11.2016

Tytuł ”Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2016” przyznany będzie przedsiębiorcom, którzy uzyskają najwyższą liczbę punktów  w ocenie kapituły w następujących kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz  Innowacyjna Firma. Kapitułę konkursu stanowić będą przedstawiciele administracji rządowej oraz regionalnych uczelni i instytucji otoczenia biznesu. Laureaci zostaną nagrodzeni statuetkami wykonanymi przez bydgoskiego artystę Michała Kubiaka.

O udziale w konkursie decyduje spełnienie warunków regulaminu.  Warunkiem dostępu do udziału w konkursie jest nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze, do którego należą: zarząd i członkowie „Pracodawców Pomorza i Kujaw”,  przedstawiciele środowisk pracodawców i przedsiębiorców niebędących członkami „Pracodawców Pomorza i Kujaw”, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, przedstawiciele środowiska naukowego. Na nominacje dokonane przez ww. środowiska z wykorzystaniem załączonego wzoru oczekujemy do dnia 09.12.2016r. (nominację należy przesłać do biura Pracodawców Pomorza i Kujaw, ul. Mennica 6, 85-112 Bydgoszcz). W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w regionie kujawsko-pomorskim i zatrudniający pracowników.

Do nominowanych firm zostanie przesłane indywidualne zaproszenie do przedstawienia swoich osiągnięć w ramach formularza informacyjnego w konkursie ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016”, który należy dostarczyć do dnia 23.01.2017r.   

Już w lutym 2017 roku poznamy zwycięzców, których nagrodzimy tytułem i statuetką ”Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2016”. Przewidujemy również wyróżnienia dla kandydatów, którzy w prowadzonej działalności szczególnie odznaczają się realizacją działań określonych kryteriami konkursowymi, a nie uzyskali głównego tytułu ”Pracodawcy Pomorza i Kujaw”. Doskonałą okolicznością do ogłoszenia wyników konkursu będzie "Bal Pracodawców Pomorza i Kujaw" zaplanowany na 18  lutego 2016 roku. Wydarzenie to rozpocznie się Galą konkursu  „Pracodawca Pomorza i Kujaw”. 

Poniżej regulamin konkursu „Pracodawca Pomorza i Kujaw”, wzór  nominacji i formularza informacyjnego.  

Serdecznie zachęcam do zgłaszania nominacji.

Regulamin konkursowy

Formularz informacycjny

Wzór nominacji

 

Wróć do listy aktualności

Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego