• WSPÓLNY GŁOS PRZEDSIĘBIORCÓW ZNÓW SŁYSZALNY16 kwietnia 2012 roku - podpisanie deklaracji w sprawie powołania Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego...
 • RAZEM DLA DOBRA I ROZWOJU GOSPODARCZEGO WOJEWÓDZTWA23 maja 2012 roku podpisanie Listu Intencyjnego w sprawie współpracy na rzecz rozwoju gospodarczego regionu...
 • Szanowni Państwo!

  Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców zaprasza na kolejny z cyklicznych seminariów, podczas którego proponuje poruszyć kwestię możliwości uzyskania wsparcia na rozwój mikroprzedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim.

  Czytaj dalej...
 • Urząd Miasta Bydgoszczy - Zespół Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości w imieniu Ministerstwa Gospodarki Landu Nadernia - Palatynat zaprasza przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w Giełdzie Kontaktów. Będzie to okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z firmami niemieckimi, które poszukują partnerów w Polsce.

  Czytaj dalej...
 • Organizacje reprezentujące interesy przedsiębiorców skupione w Sejmiku Gospodarczym Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dużym zaskoczeniem i niepokojem przyjęły informację o zawieszeniu od dnia 01.12.2013r. połączenia lotniczego pomiędzy Bydgoszczą a Warszawą realizowanego aktualnie przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

  Aby dać temu wyraz, wystąpiły z wnioskiem o pilną interwencję do Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  Pismo w sprawie likwidacji

  połączenia lotniczego Bydgoszcz-Warszawa

  Czytaj dalej...

Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego