13.12.2013 - Pracodawcy Pomorza i Kujaw - nabór wniosków w ramach projektu "Voucher badawczy"

Dodano : 13.12.2013

W ramach konkursu przewidziano następujące formy wsparcia:
- Voucher badawczy indywidualny na zainicjowanie współpracy z jednostką naukową,
- Voucher badawczy indywidualny na kontynuację współpracy z jednostką naukową.

Maksymalna wielkość wsparcia:
- w ramach Vouchera indywidualnego na zainicjowanie współpracy z jednostką naukową wynosi 40000 złotych (intensywność wsparcia do 100% kosztów kwalifikowanych),
- w ramach Vouchera indywidualnego na kontynuację współpracy z jednostką naukową wynosi 80000 złotych (intensywność wsparcia do 80% kosztów kwalifikowanych).

Nabór będzie prowadzony za pomocą Generatora Wniosków o udzielenie wsparcia udostępnionego na stronie internetowej projektu www.voucherbadawczy.pl od dnia 07 stycznia 2014 roku do dnia 20 stycznia 2014 roku przez całą dobę. Miejscem składania wniosków o udzielenie wsparcia jest siedziba Biura Projektu: ul. Gdańska 141/3, 85-022 Bydgoszcz.

Pełna wersja komunikatu dostępna TUTAJ.

WAŻNE: W najbliższych dniach ogłoszony będzie również konkurs na udzielenie wsparcia w ramach vouchera badawczego kooperacyjnego. Wysokość wsparcia do 400 000 zł, intensywność do 90%. Warunkiem jest realizacja vb w oparciu o wniosek złożony wspólnie przez minimum 3 niezależnych przedsiębiorców. Voucher kooperacyjny powinien być realizowany przez przedsiębiorstwa działające wspólnie w ramach klastra lub innej prawnie dopuszczalnej formy powiązania kooperacyjnego lub zmierzające do utworzenia struktury klastrowej lub innej prawnie dopuszczalnej formy powiązania kooperacyjnego.

Wszystkie informacje w serwisie http://www.voucherbadawczy.pl/ lub w biurze projektu:  tel. (52) 346 84 81, e-mail vb@pracodawcy.info.pl.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zachęcają do uczestnictwa w projekcie.

Wróć do listy aktualności

Członkowie Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko - Pomorskiego